Nástenná klimatizácia Kaisai ECO SCOP 4 KEX-18KTB 5,3 kW

Nástenná klimatizácia KAISAI ECO s chladiacim výkonom 5,3kW je určená do miestnosti s rozlohou do 60 m². Na prednom paneli zobrazuje nastavenú teplotu, ktorú je možné regulovať diaľkovým ovládačom v balení. Vďaka dizajnu zapadne do každého interiéru a je vhodná pre každodenné chladenie a v zime spoľahlivo vyhreje miestnosť. Obsahuje ekologické chladivo R32. Obsahom balenia je vnútorná aj vonkajšia jednotka, infra ovládač.

1 036,80 € Cena s DPH: 864,00 € Cena bez DPH:

Na sklade
Kód: KEX-18KTB
Záruka: 2 roky
Odborná montáž klimatizácie zahŕňa montáž klimatizačnej jednotky v dĺžke trasy medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou do 5m. Montáž vykonávajú školení pracovníci. Objednaním služby odborná montáž získate k produktu predĺženú záruku +jeden rok nad rámec zákonnej záruky. Podmienkou predĺženej záruky, je pravidelný servis 1 x ročne našou spoločnosťou.konzola na upevnenie vonkajšej jednotky odvod kondenzátu samospádom rozvod chladu - medené izolované potrubie + komunikačný kábel do 5m vytvorenie elektrického napájania zo zásuvky spustenie klimatizácie zaškolenie obsluhy záverečný protokol o montáži Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) krycie dekoračné lišty jadrové vŕtanie Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 300,00 €
Odborná servisná kontrola jednej nástennej a jednej vonkajšej jednotky obsahuje: diagnostika čistenie filtrov dezinfekcia vnútornej jednotky čistenie chladiča vonkajšej jednotky kontrola elektrických rozvodov klimatizácie kontrola úniku chladiva kontrola rozvodov chladiva východzia správa o servisnej kontrole prípadná záručná oprava Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) poškodenie klimatizácie z dôvodu živelného rizika (blesk, povodeň, oheň)Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 180,00 €
Názov Hodnota