Nástenná klimatizácia LG Standard plus PC12SQ 3,5 kW

Nástenná klimatizácia LG PC12SQ STANDARD PLUS, R32, 3.5kW, energetická trieda A ++ / A + (v rozsahu A +++ až D), dual Inverter, múdra diagnostika, automatické čistenie, komfortný vzduch, rýchle vychladenie, dvojitý ochranný filter, nízka hlučnosť, tichý režim

936,00 € Cena s DPH: 780,00 € Cena bez DPH:

Na sklade
Kód: PC12SQ
Záruka: 2 roky
Odborná montáž klimatizácie zahŕňa montáž klimatizačnej jednotky v dĺžke trasy medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou do 5m. Montáž vykonávajú školení pracovníci. Objednaním služby odborná montáž získate k produktu predĺženú záruku +jeden rok nad rámec zákonnej záruky. Podmienkou predĺženej záruky, je pravidelný servis 1 x ročne našou spoločnosťou.konzola na upevnenie vonkajšej jednotky odvod kondenzátu samospádom rozvod chladu - medené izolované potrubie + komunikačný kábel do 5m vytvorenie elektrického napájania zo zásuvky spustenie klimatizácie zaškolenie obsluhy záverečný protokol o montáži Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) krycie dekoračné lišty jadrové vŕtanie Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 300,00 €
Odborná servisná kontrola jednej nástennej a jednej vonkajšej jednotky obsahuje: diagnostika čistenie filtrov dezinfekcia vnútornej jednotky čistenie chladiča vonkajšej jednotky kontrola elektrických rozvodov klimatizácie kontrola úniku chladiva kontrola rozvodov chladiva východzia správa o servisnej kontrole prípadná záručná oprava Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) poškodenie klimatizácie z dôvodu živelného rizika (blesk, povodeň, oheň)Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 180,00 €
Názov Hodnota
Výkon chladenia/kúrenia (kW) 3,5/4
Energetická trieda A ++ / A +
Príkon chladenia/kúrenia (kW) 1,08/1,05
Hladina akustického tlaku dB [A] 19/27/35/41
Chladivo R32
Rozmery VN.J. (Š×V×H) v mm 837x308x189
Rozmery VON.J. (Š×V×H) v mm 717x483x230
Wifi Áno

Invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou

Invertorový kompresor LG vyrieši všetky problémy s účinnosťou a hlukom, vďaka čomu bude klimatizácia chladiť rýchlejšie, vydrží dlhšie a bude pracovať tichšie. 10-ročná záruka na kompresor umožní používateľom užívať si výhody klimatizácie LG oveľa dlhšie.

Úspora energie

Invertorový kompresor neustále upravuje svoju rýchlosť, tak aby bola správne udržiavaná teplotnú úroveň. Navyše tento LG inteligentný Invertor ušetrí vďaka svojmu frekvenčnému operačnému rozsahu viac energie ako klasický kompresor.

Rýchle chladenie

LG inteligentná invertorová klimatizačná jednotka začne rýchlo vyfukovať studený vzduch do miestnosti, takže prúd vzduchu dosiahne ďalej a ochladí priestor rýchlejšie.

Jednoduchý a štíhly vzhľad so skrytým displejom

Štíhly a moderný vzhľad LG Klimatizačnej jednotky umožňuje ľahšiu inštaláciu a pohodlnejšie čístenie s "EZ sliding" filtrom. Veľký skrytý displej Vám navyše umožní prehľad o energiach jednotky.

Nízký hluk 19dB

LG klimatizačné jednotky pracujú v nízkych hlukových hladinách, vďaka LG unikátnemu šikmému ventilátoru a BLDC motoru - technológiám, ktoré eliminujú nežiadúci hluk a umožnia tak plynulejší chod jednotky.

Majte svoju spotrebu energie pod kontrolou

Vďaka tlačidlu LG Active Energy Control máte k dispozícii tri možnosti úpravy spotreby energie - 80 %, 60 % a 40 %. Jednoduchým spôsobom tak môžete ovládať chladiaci výkon a znižovať spotrebu energie.

Funkcia Comfort Air

Táto možnosť pohodlne nastaví mriežky klimatizácie do prednastavenej polohy, aby vzduch prúdiaci von nesmeroval priamo na ľudí v miestnosti.

Rýchla a jednoduchá inštalácia

LG klimatizačné jednotky sú navrhnuté pre jednoduchšie a efektnejšie inštaláciu, nehľadiac na okolie a počet ľudí zahrnutých do inštalačného procesu. Snížením množstvo montážnikov a potrebného času pre instlalaci, je teraz možné nainštalovať viac klimatizačných jednotiek vo viac domácností v kratšom čase.

Dvojitý ochranný filter

Dvojitý ochranný filter zachytí čiastočky prachu väčšie než 10㎛ baktérie.

Rýchle kúrenie

Funkcia 4 Way Auto Swing prispôsobuje prúd vzduchu okolitému prostrediu, umožňuje tak optimálnu distribúciu teplého vzduchu do obytných priestorov a umožní rýchle vykúrenie týchto priestorov.

Automatické čistenie

Funkcia automatického čistenia zabraňuje tvorbe baktérií a plesní na tepelnom výmenníku jednotky a tým poskytuje príjemnejšie a komfortnejšie prostredie pre užívateľa.

Gold Fin™ - povrchová úprava výmenníka

Povrchová úprava Gold Fin™ zaistí ochranu tepelného výmenníka proti korózii a výrazne tak predĺži jeho životnosť.