Nástenná klimatizácia Sinclair ASH-09BIR 2,5 kW

3 ročná záruka
Nástenná klimatizácia Sinclair ASH-09BIR 2,5 kW

Nástenná klimatizácia Sinclair RAY ASH-09BIR s chladiacim výkonom 2.5kW.

585,00 € Cena s DPH: 487,50 € Cena bez DPH:

Na sklade
Kód: ASH-09BIR
Záruka: 3 roky
Odborná montáž klimatizácie zahŕňa montáž klimatizačnej jednotky v dĺžke trasy medzi vonkajšou a vnútornou jednotkou do 5m. Montáž vykonávajú školení pracovníci. Objednaním služby odborná montáž získate k produktu predĺženú záruku +jeden rok nad rámec zákonnej záruky. Podmienkou predĺženej záruky, je pravidelný servis 1 x ročne našou spoločnosťou.konzola na upevnenie vonkajšej jednotky odvod kondenzátu samospádom rozvod chladu - medené izolované potrubie + komunikačný kábel do 5m vytvorenie elektrického napájania zo zásuvky spustenie klimatizácie zaškolenie obsluhy záverečný protokol o montáži Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) krycie dekoračné lišty jadrové vŕtanie Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 300,00 €
Odborná servisná kontrola jednej nástennej a jednej vonkajšej jednotky obsahuje: diagnostika čistenie filtrov dezinfekcia vnútornej jednotky čistenie chladiča vonkajšej jednotky kontrola elektrických rozvodov klimatizácie kontrola úniku chladiva kontrola rozvodov chladiva východzia správa o servisnej kontrole prípadná záručná oprava Cena služby nezahŕňa: náklady na dopravu mimo Žilinský kraj výškové práce nad 5m (plošina, lešenie) poškodenie klimatizácie z dôvodu živelného rizika (blesk, povodeň, oheň)Pri objednaní služby vás vždy kontaktujú naši pracovníci a v prípade potreby uskutočníme obhliadku na mieste montáže.
Cena služby s DPH: 180,00 €
Názov Hodnota
Výkon chladenia/kúrenia (kW)
Energetická trieda
Príkon chladenia/kúrenia (kW)
Hladina akustického tlaku dB [A]
Chladivo
Rozmery VN.J. (Š×V×H) v mm
Rozmery VON.J. (Š×V×H) v mm
Wifi

Séria RAY je základnou sériou, ktorá ponúka cenovo dostupné riešenie pre Váš domov. Pohodlná regulácia teploty je zaistená funkciou „I FEEL“. Vďaka použitiu ekologicky šetrného chladiva R32, sa výrazne znižuje dopad na životné prostredie.

Názov Veľkosť